22 listopada 2016

O nas

W naturze istnieje wiele materiałów, których zastosowanie niesie dodatkowe korzyści. Każdego dnia użytkujemy lub spożywamy produkty, które zawierają naturalne włókna. Dzięki nowoczesnej technologii spółka SCABROSUS pozyskuje naturalne włókna z materiałów, które w wielu przypadkach są wyrzucane.

Naturalne włókna w tym włókna pokarmowe czyli błonniki wchodzą w skład praktycznie wszystkich materiałów pochodzenia roślinnego. Ich pozyskanie w procesie technologicznym wymaga wiedzy i doświadczenia. Produkowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dopasowaniem do różnych zastosowań. Dla naszych klientów przygotowujemy gotowe aplikacje, tak aby ich wdrożenie było szybkie i efektywne.

Możliwości stosowania włókien naturalnych w wielu gałęziach przemysłu jest niedoceniane. Naszym celem jest tworzenie nowych koncepcji w zakresie stosowania włókien naturalnych, jak też i opracowywanie nowych metod ich pozyskania. Bliska współpraca z polskimi uczelniami daje olbrzymi potencjał w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Zespół

pbPrzemysław Borgosz
Prezes Zarządu Scabrosus sp. z o.o.