10 lipca 2018

Cennik – mączka drzewna – atrakcyjna cena

Sklep z mączką drzewną

Mączka drzewna wytwarzana jest z różnego rodzaju gatunków drzew wykorzystywanych podczas procesu produkcyjnego w zakładach stolarskich, czy też tartakach. Najczęściej jest to dąb, świerk, buk lecz nie tylko. Wykorzystując pozostałości z przemysłu drzewnego i meblarskiego przygotowujemy mączkę drzewną dostosowaną do potrzeb wszystkich naszych klientów, którą oferuje klientom nasz sklep. W zależności od zamówienia możemy dostarczać mączkę drzewną tylko z drzew iglastych bądź liściastych, ale również możemy przygotowywać mieszanki. Dobór drewna z jakiego produkowana jest mączką ma wpływ na barwę mączki, jak też i zawartość żywic, co ma duże znaczenie w dalszym wykorzystaniu. W ramach posiadanej technologii możemy dobierać dla poszczególnych zastosowań długość włókien od 100 do 1000 mikronów. Co więcej, cena tego produktu w sklepie Scabrosus jest niezwykle atrakcyjna.

Mączka drzewna. Sklep dla wymagających

Mączkę drzewną, którą nabyć mogą Państwo w naszym sklepie, otrzymuje się z surowca drewnianego. Charakteryzuje się ona sypką oraz drobną konsystencją, a w jej składzie znaleźć można około 50% celulozy 25% hemicelulozy oraz 25% ligniny. Czasami zdarza się, że w jej składzie jest również kauczuk, białko, żywica oraz woski, co uzależnione jest zarówno od gatunku drzew, jak i warunków glebowych znajdujących się na terenie, na którym rosły drzewa wykorzystywane do produkcji mączki. Mączka drzewna jest materiałem ubocznym, wytwarzanym w wyniku obróbki drewna, przykładowo jego piłowania, szlifowania, czy też przecinania w tartakach oraz stolarniach. Jest to materiał odpadowy, który przez wzgląd na swoją charakterystyczną konsystencję może być wykorzystywany powtórnie, czego dowodem jest nasza oferta.

Mączka drzewna. Cena na każdą kieszeń

Mączka drzewna wykorzystywana jest jako podstawowy składnik wypełniaczy do tworzyw sztucznych, jak również desek kompozytowych. Duża zawartość tego właśnie materiału powoduje, że deski zaczynają przypominać swoim wyglądem naturalne drewno, co stanowi duży ich atut. Kompozyty powstałe z wykorzystaniem mączki drzewnej stosuje się w przypadku produkcji desek tarasowych, ławek, pomostów, profili przemysłowych, drzwi, czy też balustrad. Nasz sklep internetowy daje możliwość nabycia mączki drzewnej w atrakcyjnej cenie, dzięki której nie będą musieli Państwo niepotrzebnie przepłacać. Cieszy się on wieloma pozytywnymi rekomendacjami pochodzącymi od klientów, którzy zdecydowali się na jej zakup. Jeżeli chcą być Państwo jednym z nich, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.