10 lipca 2018

Cennik – kompozyt WPC – atrakcyjna cena

Cena kompozytu WPC

WPC, będący skrótem pochodzącym od angielskiej nazwy Wood Plastic Composities, jest określeniem kompozytu powstałego z połączenia naturalnych komponentów z termoplastycznymi polimerami. Nawet najwięksi zwolennicy drewna naturalnego przyznają, że materiał, jakim jest WPC kompozyt posiada wiele zalet. Eliminuje on wiele problematycznych kwestii, takich jak między innymi podatność na uszkodzenia drewna pod wpływem występowania wilgoci, grzybów, czy też insektów. Jest to więc materiał łączący wysoką trwałość oraz estetykę cieszącą oko nawet najbardziej wymagające osoby. Jeżeli również i Państwo poszukują tego typu produktów, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kompozytów, których cena jest naprawdę konkurencyjna.

Kompozyt WPC. Cena i inne zalety

Deska WPC kompozyt jest o wiele lepszym rozwiązaniem od deski drewnianej i posiada ona szereg zalet:

  • można ją nabyć w atrakcyjnej cenie
  • cechuje ją duża wytrzymałość na obciążenia
  • jest trudnozapalna, przez co stanowi ona bezpieczniejszy materiał budowlany
  • charakteryzuje się o wiele dłuższą żywotnością w porównaniu do drewna
  • jest wysoce odporna na gryzonie oraz insekty
  • kompozyt WPC nie gnije
  • jest wysoce odporna na oddziaływanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, czy też promienie słońca

Kompozyt WPC w atrakcyjnej cenie – gwarancja trwałości i estetycznego wyglądu

Kompozyt WPC, który proponujemy Państwu w atrakcyjnej cenie, łączy w sobie piękno drewna naturalnego wraz z atutami nowoczesnych, ekologicznych oraz wysoce wytrzymałych polimerów. Deski kompozytowe do złudzenia przypominają naturalne drewno, ale w odróżnieniu od nich, są w stanie zachować naturalny oraz estetyczny wygląd przez wiele długich lat.

Dzieje się tak za sprawą tworzywa, które skutecznie eliminuje z desek kompozytowych różnego rodzaju wady drewna, sprawiając, że produkt ten nie pęka, nie wypacza się, nie butwieje oraz nie posiada drzazg, a dodatkowo jest wysoce odporny na działanie warunków pogodowych. Wszystkie osoby zainteresowane kompozytami WPC zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań – do kontaktu.