10 lipca 2018

Cennik – błonnik kakaowy – atrakcyjna cena

Błonnik kakaowy – cena

Błonnik kakaowy, który Państwu proponujemy, to produkt otrzymywany wyłącznie z wyselekcjonowanych okryw ziaren kakaowce, poprzez kilkufazowe oczyszczanie, rozdrabnianie, mikronizację oraz pasteryzację. Proces mikronizacji w znacznym stopniu zwiększa powierzchnię czynną preparatu, co w dużym stopniu wpływa na wzrost jego bioaktywności. Błonnik kakaowy nie zawiera przeciwzbrylaczy, konserwantów oraz innych, dodatkowych substancji chemicznych. Innym powodem, dla którego tak wiele osób decyduje się na jego zakup za pośrednictwem naszej strony internetowej, jest atrakcyjna, niezawyżona cena, która nie nadwyręży Państwa budżetu.

Niewysoka cena błonnika kakaowego

Błonnik kakaowy, dostępny w naszej ofercie w niewygórowanej cenie, jest pozyskiwany z łuski kakaowca, która zawiera włókna pokarmowe, ale także znaczące ilości aromatów zawartych w samym nasionie kakaowca. Dzięki tym właściwościom błonnik kakaowy jest w stanie wzbogacać między innymi wyroby cukiernicze, wpływając pozytywnie na ich smak. Wykorzystywana przez naszą firmę technologia pozwala zapewnić wszystkim Klientom najwyższej jakości produkt dostosowany do ich potrzeb.

Oferujemy więc Państwu błonnik kakaowy z najwyższej półki, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, pochodzącymi od osób, które zdecydowały się na jego zakup.

Błonnik kakaowy. Cena na każdą kieszeń

Nie zaobserwowano żadnych znaczących różnic w barwie oraz smaku błonnika kakaowego pod wpływem wysokiej temperatury, dlatego też można wykorzystywać go w formie dodatku do wyrobów cukierniczych, piekarniczych, przetworów mleczarskich, musli, czy też produktów w formie „instant”.

Bardzo często wykorzystuje się go w produkcji, jako barwnik lub też zamiennik substancji zagęszczających. Co równie istotne, błonnik kakaowy, w przeciwieństwie do zwykłego proszku kakaowego, zawiera o wiele mniejszą liczbę tłuszczów oraz cukrów, przy porównywalnym poziomie teobrominy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na jego zakup. Jeżeli również i Państwo poszukują tego typu produktu w atrakcyjnej cenie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.