10 lipca 2018

Błonnik jabłkowy na odchudzanie

Błonnik jabłkowy a odchudzanie

Dostępny w naszej ofercie błonnik pozyskiwany jest z wytłoków jabłkowych, które pozostają w procesie tłoczenia soków jabłkowych. Wytłoki te są bogatym źródłem włókien pokarmowych. Dzięki nowoczesnej technologii oferujemy Państwu naturalny produkt najwyższej jakości o frakcji dostosowanej do wymagań klienta bądź parametrów wynikających z rodzaju zastosowania.

Błonnik jabłkowy łączy ze sobą wszystkie zalety błonnika nierozpuszczalnego oraz rozpuszczalnego, charakteryzując się jednocześnie atrakcyjnymi walorami smakowymi. Może być on doskonałym i smacznym składnikiem wielu potraw oraz napojów. Jest w stanie wzbogacić aromat zup, czy też sosów, jak również może być mieszany wraz z płatkami zbożowymi oraz sałatkami i surówkami. Co równie ważne, sprzyja on także odchudzaniu, dlatego też tak wiele osób będących na diecie, decyduje się na jego zakup.

Błonnik jabłkowy na odchudzanie i nie tylko

Działanie błonnika jabłkowego na odchudzanie jest zasadniczo inne niż działanie pozostałych produktów spożywczych. Spożywanie błonnika nie powoduje zwiększenia ilości składników odżywczych potrzebnych w organizmie do produkcji energii. Jeszcze niedawno błonnik uchodził za tzw. substancję balastową, czyli zbędną organizmowi. Obecnie docenia się jednak jego ogromne znaczenie i dobroczynny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia.

Błonnik i zawarta w nim celuloza poprawiają proces trawienny, szybko przesuwając się zabiera ze sobą wszelkie odpady procesu przemiany materii, oczyszcza jelita z niestrawionych resztek pokarmu oraz zalegających toksyn. Dobór produktu jest zawsze wynikiem współpracy z klientem w celu dopasowania produktu do aplikacji.

Błonnik na odchudzanie – skuteczna pomoc dla osób będących na diecie

Błonnik jabłkowy jest nieocenioną pomocą podczas odchudzania:

  • pokarmy bogate w błonnik są bardzo często niskotłuszczowe oraz niskokaloryczne, dlatego też ich spożywanie pomaga zachować szczupłą i smukłą sylwetkę
  • błonnik reguluje wchłanianie tłuszczów oraz cukrów
  • hamuje on nadmierny apetyt poprzez pęcznienie w organizmie. Wywołuje uczucie sytości, dzięki czemu odczuwamy mniejszy głód. Tyczy się to szczególnie pektyn, które zaczynają pęcznieć w żołądku, przekształcając się w żel
  • spożywając błonnik jabłkowy przyswajamy o wiele mniejszą ilość tłuszczów znajdujących się w pokarmie

Korzystna oferta błonnika jabłkowego na odchudzanie

Wszystkie osoby poszukujące błonnika jabłkowego od producenta godnego zaufania, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować Państwu produkty najwyższej jakości, dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań – do kontaktu.